جایگزین اینستاگرام

خواندن این مطلب

11 دقیقه

زمان میبرد!

جایگزین اینستاگرام + نجات اینستاگرامی ها⭐

با فیلتر شدن این شبکه‌ اجتماعی خارجی بسیاری از کاربران، به دنبال جایگزین مناسبی برای اینستاگرام می گردند. با یک جستجوی ساده در فضای اینترنت متوجه خواهید شد که چندین پیشنهاد به عنوان جایگزین‌های داخلی برای اینستاگرام وجود دارد که هر کدام به تنهایی دارای امکانات متعدد و بی شماری هستند؛ اما حقیقتی که در رابطه با شبکه های اجتماعی داخلی در کشور ما وجود دارد، این است که روی هیچ کدام برای تداوم درآمد و کسب‌وکار نمی توان حساب کرد؛ زیرا اکثر مردم از آن استقبال نمی‌کنند و درست مانند ویترین یا مغازه ای اجاره ای و بی رهگذر برای کسب و کارها هستند. حال در این میان تکلیف کسب و کارها چیست و ما باید به عنوان بهترین جایگزین اینستاگرام دنبال چه بستری باشیم؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید در ادامه همراه ما باشید تا پاسخ سوال شما را بدهیم.

 

 

بهترین جایگزین برای اینستاگرام

پیشنهاد ما این است که اگر پیجی با فالوور زیاد دارید، همواره فعالیت های بازاریابی خود را ادامه دهید؛ اما بستر اصلی کسب و کارتان را روی محیطی امن تر بنا کنید تا در آینده دوباره متضرر نشوید. این بستر امن می تواند هر چیزی باشد؛ اما بهترین جایگزین اینستاگرام برای کسب و کارهای آنلاین تاسیس یک وبسایت است که تمامی موارد مربوط به آن در دست خودتان بوده و به تصمیم های خودتان بستگی دارد. شاید برخی برای استفاده از رسانه های داخلی اقدام کنند که به این افراد باید بگوییم سخت در اشتباه هستند. زیرا این رسانه ها با اینستاگرام به هیچ عنوان قابل مقایسه نبوده و همچنین اکثریت مردم از آن ها استقبال نمی کنند. پس بهترین راه تاسیس یک وبسایت است که اصلاً در آن هیچ شکی نیست. زیرا مالکیت وبسایت برای خودتان است و سرور آن داخلی است. توجه داشته باشید فیلتر شدن اینستاگرام در حال حاضر یک تهدید است؛ اما اگر مواردی را که ما در تانک پولسازی به شما آموزش خواهیم داد به کار ببندید می توانید از آن فرصت بسازید و وبسایت خود را تبدیل به یک تانک ضد ضربه برای پولسازی نمایید.

 

 

 

نگاه واقع بینانه به اینستاگرام

تمامی کسب و کارهایی که در اینستا فعالیت داشته و دارند، می دانند این اپلیکشین وضعیت نامعلومی داشته است. زیرا اخیراً خبرهای مبتنی بر فیلتر شدن آن بسیار داغ شده بود. البته اینستاگرام یک سری مزیت ها نیز داشت که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

?به طور مثال این اپلیکیشن می توانست دسترسی به تعداد زیادی مخاطب را ایجاد کند که گاهی تا چندین میلیون نفر هم می رسید.

?امکان دیده شدن کسب و کارها را به صورت رایگان فراهم می کرد و همچنین تبلیغات در اینستاگرام با قیمت بسیار مناسب امکان پذیر بود.

در کنار تمامی این مزایا اینستاگرام معایبی را نیز داشت که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

?مشکل پریدن پیج ها نیز یکی از موارد رایج در اینستاگرام بود که ممکن بود هر لحظه وضعیت یک کسب و کار را دگرگون کند. اینستاگرام محیطی با وضعیت نامعلوم بود و هر لحظه ممکن بود وضعیت افراد فعالیت کننده در آن تغییر کند.

?عمر محتوا در این اپلیکشین کوتاه بوده و همچنین امکان اتوماتیک سازی نداشت. به علاوه امکان فروش مستقیم در این اپلیکشین وجود نداشت.

با وجود تمامی این معضلات برخی هنوز هم به استفاده از این اپلیکیشن معتقد هستند که البته کار نادرستی نیست؛ باید این حقیقت را بپذیریم که استفاده از اینستاگرام به تنهایی نمی تواند کار عاقلانه ای برای کسب و کارها باشد.

 

جایگزین اینستا

 

مزایای وبسایت نسبت به اینستاگرام

?خوب طبیعی است که یک وبسایت هیچگاه فیلتر نشده و یا از دسترس خارج نمی شود؛ مگر اینکه خودتان بخواهید این کارها را انجام دهید.

?محیط وبسایت امنیت بسیار بالاتری نسبت به اینستاگرام دارد. زیرا خودتان هاست آن را خریداری کرده و نگهداری می کنید.

?در وبسایت می توانید به رایگان و هدفمند دیده شوید. در حالی که در اینستاگرام این امکان کم تر بود. در واقع اینستاگرام محیطی برای سرگرمی بود که کسب و کارها نیز در آن ورود کرده بودند؛ اما وبسایت این طور نیست و همه مراجعه کنندگان مشتریان شما هستند.

?در وبسایت می توانید همیشه به مخاطب خود از راه های تماس، پیامک و ایمیل دسترسی داشته باشید. در حالی که این مورد در اینستاگرام نیز به هیچ وجه وجود نداشت.

?در وبسایت محتوای شما عمر طولانی تری دارد.

?مورد بعدی تجربه کاربری آسان تری است که مشتریان شما می توانند داشته باشند. قطعاً خرید از یک وبسایت بسیار آسان تر از خرید از یک پیج اینستاگرامی است.

?امکان اتوماتیک سازی نیز در وبسایت وجود دارد؛ در حالی که در اینستاگرام این مورد وجود نداشت.

?درج موجودی محصولات و قیمت آن ها در بیشتر پیج ها به صورت کامل انجام نمی شود؛ اما در تمامی وبسایت های فروشگاهی موجودی ها و قیمت ها به روز رسانی شده و همیشه نمایش داده می شوند.

?آمار مربوط به کلاهبرداری در پیج های اینستاگرامی کم نیست؛ زیرا مجوز خاصی برای پیج های فروشگاهی صادر نشده و افراد تنها با آپلود چند عکس و درج قیمت می توانند یک فروشگاه فیک را ایجاد کنند؛ اما در وبسایت ها این طور نیست و تمامی وبسایت های معتبر دارای مجوز اعتماد الکترونیک هستند و بر فرض اگر کلاهبردای انجام شود نیز پیگیری آن بسیار آسان تر از پیج ها است.

 

 

معایب وبسایت نسبت به اینستاگرام

?یکی از اولین معایب آن مربوط به هزینه های ایجاد یک وبسایت می باشد. هزینه اول مربوط به طراحی است. اگر وبسایت شما دارای قالب خاص فروشگاهی باشد باید از یک برنامه نویس بخواهید آن را بنویسد که هزینه زیادی دارد. به علاوه هزینه های سرور و هاست نیز از جمله هزینه های تمامی وبسایت ها است و برای وبسایت های فروشگاهی نسبت دیگر وبسایت ها بالاتر است؛ زیرا برای هندل کردن تعداد مراجعه کنندگان باید از هاست های پر سرعت استفاده کنید.

البته امروزه بسیاری از وبسایت ها روی قالب های وردپرسی پیاده سازی می شوند که هزینه بسیار اندکی دارد و حتی خودتان نیز می توانید آن را پیاده سازی کنید بدون اینکه از برنامه نویسان کمک بگیرید.

?مورد بعدی عدم آشنایی برخی از مشتریان با مراحل خرید اینترنتی است که ممکن است باعث شود برخی خرید از پیج های اینستاگرامی را به خرید از وبسایت ها ترجیح دهند.

?از جمله دیگر معایب وبسایت ها می توان به این موضوع اشاره کرد که جهت دیده شدن آن باید به صورت مرتب محتوای الکترونیک در آن تولید کرد و یا از یک سئوکار خواست تا برای بهینه سازی آن کارهایی را انجام دهد. در اینستاگرام این مورد کاملاً منتفی است و تنها جذب فالوور می تواند در خرید موثر باشد. اگرچه حتی پیج های با تعداد فالور کم نیز همیشه مبلغی فروش را دارند؛ زیرا با سرچ هشتگ ها می توانند به همه پیج ها دسترسی داشته باشند.

البته ما در پکیجی که برای شما آماده کرده ایم، در مورد این موضوع آموزش ویژه ای داریم که بتوانید در کمترین مدت زمان وبسایت خود را به بهینه کرده و روی صفحه اول گوگل بیاورید.در این پکیج علاوه بر اصول و پایه های سئو سایت و آموزش صفر تا صد این حوزه این موضوع کاملا مورد توجه است که سئو شما کاملا پولساز و با هدف ایجاد فروش بنا شود زیرا صرفا فقط کلمه بالا آوردن در گوگل ملاک کار ما و این پکیج نبوده و به دور از شعار همیشگی حامی که ساده, کاربردی و پولساز است خواهد بود.

پس در کنار تانک پولسازی که در این مقاله به عنوان جایگزین اینستاگرام معرفی شده است و راه نجات کسب و کارهای اینستاگرامی است, ما مزرعه پولسازی را نیز به شما عزیزان معرفی کرده و پیشنهاد میدهیم به عنوان مکمل تانک پولسازی برای جایگزینی کسب و کار اینستاگرامی خود استفاده کنید

 

 

اپ پیشنهادی برای جایگزین اینستاگرام

 

چرا تانک پولسازی بهترین جایگزین اینستاگرام است؟

بدیهی است که داشتن یک وب‌سایت بدون سیستم بازاریابی و فروش مانند پیجی است که هرچند ممکن است زیبا طراحی شده باشد به خودی خود درآمدی ایجاد نمی‌کند. وب سایت شما هم باید مخاطب‌های مرتبطی جذب کند و آن‌ها را علاقه‌مند و اعتمادشان را نیز جلب کند. تانک پولسازی درواقع سیستم ضدضربه و اتوماتیک بازاریابی و فروش در سایت است که انحصارا توسط حامد خلیلی و تیم حامی محتوا تهیه و تنظیم شده است و در حال حاضر تنها سیستمی است که میتواند درآمد قبل و دوران اوج شمارا بازگرداند , این سیستم فوق العاده که بهترین جایگزین برای اینستاگرام است مزایای زیر را دارد:

 

✅این سیستم با پول محدودی که بابت تبلیغات اولیه وارد آن می‌کنید کار می کند.

✅هم برایتان مخاطب‌های مرتبط جذب می‌کند، هم پولتان را هر بار چند برابر می‌کند.

✅فقط کافی است یک بار آن را بسازید، سپس تا مدت ها برای شما حتی در خواب هم پول خواهد ساخت.

✅به شرایط خارجی، وجود یا عدم وجود اپلیکیشن های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی وابسته نیست.

✅کسب درآمد شما را در اینترنت ضد ضربه می‌کند.

✅به صوت نمایی درآمد شما را بالا خواهد برد.

 

اصول راه اندازی وبسایت فروشگاهی برای کسب درآمد بالا

تفاوتی ندارد شما محصولی برای فروش داشته باشید یا بخواهید خدمات یا آموزشی را در وبسایت خود ارائه دهید. در هر صورت یک سری اصول ثابت وجود دارد که شما می توانید با به کار بستن آن ها وبسایت خود را به یک تانک پولسازی تبدیل کنید. وبسایت شما می تواند بستری مطمئن و شکست ناپذیر برای کسب درآمدهای بالا باشد. اگر علاقه‌مندید با این سیستم بهتر آشنا شوید کافی است در دوره آشنایی با تانک پولسازی که هدیه‌ای از سایت حامی به شماست، شرکت کنید.

این سیستم به شما کمک میکنید تا بتوانید حتی در خواب هم پول دربیاورید, این یک شعار یا وعده توخالی نیست. تیم حامی در 6 ماه اول سال, 10 نفر را با سیستم ماشین پولسازی به درآمد ماهانه بیش از 100 میلیون تومان رسانده و برادری و حامی بودن خود را ثابت کرده است. اکنون با نوشتن کتاب, برگزاری همایش و تکمیل دوره تانک پولسازی در حوزه سایت و دیجیتال مارکتینگ هم مدعی است که هر عزیز صاحب کسب و کار, دارای هنر مهارت یا تخصص خاصی میتواند از این پکیج استفاده کرده و درآمد کسب کند.

 

چرا اینستا بالا نمیاد؟

در پاسخ به این سوال که چرا اینستاگرام بالا نمیاد، باید به شما بگوییم تنها دلیل آن فیلترینگ است. اگرچه در گذشته نیز با اختلالاتی در سرعت لود محتوای اینستاگرام رو به رو بودیم؛ اما در حال حاضر تنها دلیلی که می توانیم بیاوریم فیلترینگ است. به همین دلیل در حال حاضر باید اینستاگرام با فیلترشکن را امتحان کنید. گزینه های متعددی را می توان جهت فیلترشکن براای اینستا معرفی کرد که ما در ادامه برخی از بهترین موارد فیلترشکن اینستا را معرفی خواهیم کرد.

 

دانلود فیلترشکن اینستاگرام نسخه جدید

برای دانلود فیلترشکن اینستاگرام نسخه جدید راه های متفاوتی وجود دارد. به طور مثال می توانید از کانال های تلگرامی استفاده کنید و یا از برخی بازارهای مطمئن اقدام به دانلود نمایید. در ادامه ما برخی از بهترین فیلترشکن های اندروید و آیفون را معرفی خواهیم کرد.

فیلترشکن های معروف آیفون شامل موارد زیر می شود:

 • App vpn
 • Psiphone
 • V2ray

برای اندروید نیز می توانید از فیلترشکن های زیر استفاده کنید:

 • Psiphone
 • V2ray
 • Argo vpn
 • Ad guard vpn

 

اپلیکیشن های پیشنهادی جایگزین اینستاگرام

همانطور که در قسمت های فوق اشاره کرده بودیم بهتر است برای اکانت های بیزینسی از یک وبسایت به جای اینستاگرام استفاده شود؛ اما اگر استفاده شما از اینستاگرام محدود به فعالیت های سرگرم کننده است؛ می توانید از اپلیکیشن های زیر به جای اینستاگرام استفاده نمایید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

VSCO

در حالی که VSCO در درجه اول یک برنامه ویرایش عکس است که به دلیل مجموعه ای منحصر به فرد از فیلترها شناخته شده است، اما شامل یک شبکه رسانه اجتماعی محبوب نیز می شود. چیدمان این برنامه بسیار شبیه اینستاگرام است. VSCO همچنین از هشتگ ها استفاده می کند و فید Discover مشابه صفحه کاوش اینستاگرام دارد. VSCO تمام جنبه‌های اجتماعی اینستاگرام (مانند استوری‌ها، پست و IGTV را شامل نمی‌شود، اما در عوض منحصراً روی ویرایش و اشتراک‌گذاری عکس‌ها تمرکزکرده است.

یکی از تفاوت‌های قابل توجه بین این دو پلتفرم این است که  لایک‌ها و فالوورهای شما عمومی نمی‌شوند در حالی که این موضوع برای اینستاگرام وجود ندارد.

 

 500 پیکسل

برای عکاسان جدی که می خواهند هنر خود را به اشتراک بگذارند، این اپلیکیشن پیشنهاد می شود.

برخلاف اینستاگرام، که تمرکز بر جنبه اجتماعی محتوایی است که به اشتراک می‌گذارید، 500 پیکسل بیشتر برای عکاسانی است که می‌خواهند هنر خود را با هنرمندان همفکر خود به اشتراک بگذارند. همانطور که می دانید، بدون فالوور در اینستاگرام، تعامل بسیار کمی در پست های خود خواهید دید. از طرف دیگر، الگوریتم 500px، کاربران را تشویق می کند که کار شما را دوست داشته باشند و شما را بر اساس کیفیت تان دنبال کنند، نه موقعیت اجتماعی شما.

 

VERO

VERO ادعا می کند که یک پلتفرم رسانه اجتماعی بدون تبلیغات یا حتی الگوریتم است، به این معنی که شما پست های دنبال کنندگان خود را به ترتیب زمانی خواهید دید و از آنجایی که VERO یک سرویس مبتنی بر اشتراک است، می‌تواند پلتفرم خود را بدون به خطر انداختن حریم خصوصی شما ارائه دهد.

فید VERO شبیه اینستاگرام است که می‌توانید عکس‌ها و ویدیوها را پست کنید، افرادی که به شما الهام می‌دهند را دنبال کنید، پست‌ها را لایک کنید و نظر بگذارید. VERO همچنین به شما این امکان را می‌دهد که کتاب‌ها و فیلم‌ها را در فید خود به اشتراک بگذارید، مخاطبان مختلفی را برای اشتراک‌گذاری محتوا انتخاب کنید و محتوای دیگران را دوباره ارسال کنید.

 

Steller

Steller یک پلت فرم همه کاره است که به شما امکان می دهد داستان های خود را با جهان به اشتراک بگذارید. این برنامه دارای طرح‌بندی‌های گرافیکی زیبایی است تا بتوانید عکس‌ها، فیلم‌ها و متن‌های خود را به گونه‌ای سفارشی کنید که برجسته شوند. مانند VERO، هیچ الگوریتمی در استلر نیز وجود ندارد، بنابراین پست ها را به ترتیب زمانی خواهید دید. همچنین می‌توانید لینک‌های خروجی را در پست‌های Steller خود به اشتراک بگذارید و آن را به ابزاری عالی برای وبلاگ‌نویسان یا کارآفرینان آنلاین تبدیل کنید.

بسیاری از کاربران استلر آن را یک پلتفرم مینی وبلاگ نویسی با جذابیت بصری قوی می دانند.

 

Behance

Behance فقط برای عکاسان نیست. این یک پلت فرم به اشتراک گذاری اجتماعی برای همه انواع سازندگان، از جمله طراحان گرافیک، تصویرگران، معماران و صنعتگران است. با Behance، می‌توانید کارهای خلاقانه هزاران هنرمند را مرور کنید، تابلوهای خلق و خو بسازید تا از کار خود الهام بگیرید و پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارید. Behance توسط بسیاری به عنوان یک سایت نمونه کار حرفه ای استفاده می شود و حتی می توان از آن برای پیشرفت شغلی استفاده کرد.

 

Tumblr

تامبلر یکی از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی در اینترنت می باشد، اما به اندازه اینستاگرام یا فیس بوک محبوبیتی کسب نکرده است. این اپلیکیشن به طور گسترده ای به عنوان یک پلت فرم میکروبلاگینگ دیده می شود، اما Tumblr بسیار بیشتر از این است. در آن می توانید فایل های چند رسانه ای مانند تصاویر، GIF، فیلم ها و موارد دیگر را پست کنید. همچنین گزینه هایی برای بررسی Tumblr با هشتگ وجود دارد و می توانید با پشتیبانی از چت های خصوصی یک انجمن ایجاد کنید. اگرچه هیچ پشتیبانی برای Stories وجود ندارد.

 

imgur

Imgur یکی از محبوب ترین وب سایت های اشتراک گذاری عکس در وب است. اگر به دنبال یک وب سایت جایگزین برای اینستاگرام هستید، ایمگور بیشتر کارها را به درستی انجام می دهد. به خاطر داشته باشید، Imgur در درجه اول یک پلت فرم عمومی است، اما شما می توانید عکس ها/فیلم های خود را مخفی کنید و آنها قابل جستجو نخواهند بود. می توانید یک لینک خصوصی برای اشتراک گذاری مطالب خود ایجاد کنید. در مورد ویژگی‌ها، می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها و GIF‌ها را آپلود کرده و از طریق برچسب‌ها با جامعه خود به اشتراک بگذارید.

این سرویس دارای یک تب کاوش عالی است که به شما امکان می دهد محتوای ویروسی را در وب پیدا کنید. علاوه بر این، Imgur اکنون یک ویژگی پیام رسانی دارد، بنابراین شما در این قسمت تحت پوشش هستید. به طور کلی، اگر حساب کاربری خود را عمومی نگه دارید، Imgur یک جایگزین عالی برای اینستاگرام است.

 

❗برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.❗

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به شما بهترین جایگزین اینستاگرام را معرفی کنیم. از آنجایی که بسیاری اپلیکشن های مشابه را به عنوان جایگزین اینستاگرام معرفی می کنند؛ اما ما سعی کردیم جایگزینی بهتر و مطمئن تر را به شما معرفی کنیم که پس از به کار گرفتن آن دغدغه فیلتر شدن و یا حذف شدن را نداشته باشید. به علاوه اصول استفاده از وبسایت را به عنوان جایگزین اینستاگرام نیز بررسی کردیم که در این مورد نیز می توانید کارشناسان ما برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

 

فایل صوتی جایگزین اینستاگرام

درباره نویسندهنویسنده
efhami

نظرات کاربران • Najme
  مهمان

  اين سيستم رو به عنوان جايگزين اينستاگرام ميشه واقعا روش حساب كرد؟

 • حاج ممد
  مهمان

  ممنون که همیشه به فکر ما هستید و راهکارهای جایگزین مناسب رو معرفی میکنید ❤️

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام وقت بخیر محمد جان
   خواهش میکنم ما در حامی همیشه به فکر ایجاد راه های درامدی برای شما عزیزان هستیم

 • علی امینی
  مهمان

  اگر ما بلاگرهای اینستاگرامی بخوایم روی سایت فعالیت کنیم آیا میتونیم درآمدمون رو جایگزین کنیم؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام علی جان
   بله ما در این آموزش مثال های عملی متناسب با هر کسب و کاری زدیم که باعث میشه تمامی دوستان در هر زمینه بتونن ازش استفاده کنن و به عنوان جایگزین اینستاگرام روش حساب کنن

 • علی سادات حسینی
  مهمان

  ایا کار کردن با سایت سخت نیست؟ منی که هیچ پیش زمینه ای در این مورد نداشتم می تونم سایت بزنم و به درآمد برسم؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام علی جان
   بله سیستمی که طراحی شده متناسب با هر میزان آشنایی با سیستم اینترنت و سایت هستش.

 • مسیحا خلیلی

  ممنون از سایت فوق العادتون و همچنین مقاله های مفیدی که با دیگران هم به اشتراک می گذارید
  من با خوندن این مقاله خیلی کنجکاو شدم تا سیستم تانک پولسازی روی کسب و کارم اجرایی کنم
  آیا با فالوور کم هم میشه وبسایت رو راه اندازی کرد؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام دوست عزیز
   وقتت بخیر باشه
   بله برای تمامی دوستان با هر امکاناتی قابل انجام است.

 • رضا محمدی
  مهمان

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون از مقاله فوق العاده کاربردیتون خیلی مفید بود
  آیا این سیستم برای تمامی افراد و صاحبان کسب و کارها اثر بخشی داره؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  • farzad_lb
   مهمان

   بله قطعا ، اگر کسب و کاری داشته باشید
   داشتن سیستم اتوماتیک درآمد زایی می تونه خیلی بهتون کمک کنه و درامدتون رو افزایش می ده

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام رضای عزیز
   خواهش میکنم امیدوارم برات کاربردی بوده باشه
   بله در تمامی کسب و کارهای آنلاین جواب میده

 • عباس بوازار
  مهمان

  ايا واقعا اين سيستم كار ميكنه؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام عباس جان
   بله عزیزم روی تمامی سیستم های کسب و کاری جواب میده

 • سارا
  مهمان

  سلام وقت بخیر حامی جان
  میخواستم ببینم که این جایگزین اینستاگرام برای کسب و کار ماهم جواب میده؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام وقت شماهم بخیر
   سیستم تانک پولسازی که به عنوان جایگزین برای اینستاگرام معرفی شده روی همه مدل کسب و کار جواب میده
   فقط کافیه یادش بگیری

 • فرزام
  مهمان

  سلام
  چطور میتونم به این آموزش دسترسی داشته باشم؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام
   اواسط مقاله لینک مستقیم به تانک پولسازی وجود داره

 • علی صاحبی
  مهمان

  زدن وب‌سایت برای ساخت تانک پولسازی کار پیچیده ای نیست؟ یعنی همه میتونن واقعا؟؟؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام دوست عزیزم
   از چیزی که فکر میکنی ساده تره
   کافیه مصمم باشی و شروع کنی

 • آرزو
  مهمان

  اين سيستم واقعا كار ميكنه؟

  • حسین رزمی
   مهمان

   سلام
   بله سیستمی هستش که خودمون داریم باهاش کار میکنیم خیالتون راحت باشه
   میتونید همین الان از طریق آشنایی با تانک پولسازی با این سیستم آشنا شید.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط