بهترین جایگزین اینستاگرام {راه نجات کسب و کارهای اینستاگرامی}

جایگزین اینستاگرام

با فیلتر شدن این شبکه‌ اجتماعی خارجی بسیاری از کاربران، به دنبال جایگزین مناسبی برای اینستاگرام می گردند. با یک جستجوی ساده در فضای اینترنت متوجه خواهید شد که چندین پیشنهاد به عنوان جایگزین‌های داخلی برای اینستاگرام وجود دارد که هر کدام به تنهایی دارای امکانات متعدد و بی شماری هستند؛ اما حقیقتی که در رابطه با شبکه های اجتماعی داخلی در کشور ما وجود دارد، این است که روی هیچ کدام برای تداوم درآمد و کسب‌وکار نمی توان حساب کرد؛ زیرا اکثر مردم از آن استقبال نمی‌کنند و درست مانند ویترین یا مغازه ای اجاره ای و بی رهگذر برای کسب و کارها هستند. حال در این میان تکلیف کسب و کارها چیست و ما باید به عنوان بهترین جایگزین اینستاگرام دنبال چه بستری باشیم؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید در ادامه همراه ما باشید تا پاسخ سوال شما را بدهیم.

 

نگاه واقع بینانه به اینستاگرام

تمامی کسب و کارهایی که در اینستا فعالیت داشته و دارند، می دانند این اپلیکشین وضعیت نامعلومی داشته است. زیرا اخیراً خبرهای مبتنی بر فیلتر شدن آن بسیار داغ شده بود. البته اینستاگرام یک سری مزیت ها نیز داشت که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

🔰به طور مثال این اپلیکیشن می توانست دسترسی به تعداد زیادی مخاطب را ایجاد کند که گاهی تا چندین میلیون نفر هم می رسید.

🔰امکان دیده شدن کسب و کارها را به صورت رایگان فراهم می کرد و همچنین تبلیغات در اینستاگرام با قیمت بسیار مناسب امکان پذیر بود.

در کنار تمامی این مزایا اینستاگرام معایبی را نیز داشت که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

🔰مشکل پریدن پیج ها نیز یکی از موارد رایج در اینستاگرام بود که ممکن بود هر لحظه وضعیت یک کسب و کار را دگرگون کند. اینستاگرام محیطی با وضعیت نامعلوم بود و هر لحظه ممکن بود وضعیت افراد فعالیت کننده در آن تغییر کند.

🔰عمر محتوا در این اپلیکشین کوتاه بوده و همچنین امکان اتوماتیک سازی نداشت. به علاوه امکان فروش مستقیم در این اپلیکشین وجود نداشت.

با وجود تمامی این معضلات برخی هنوز هم به استفاده از این اپلیکیشن معتقد هستند که البته کار نادرستی نیست؛ باید این حقیقت را بپذیریم که استفاده از اینستاگرام به تنهایی نمی تواند کار عاقلانه ای برای کسب و کارها باشد.

 

جایگزین اینستا

 

بهترین جایگزین برای اینستاگرام

پیشنهاد ما این است که اگر پیجی با فالوور زیاد دارید، همواره فعالیت های بازاریابی خود را ادامه دهید؛ اما بستر اصلی کسب و کارتان را روی محیطی امن تر بنا کنید تا در آینده دوباره متضرر نشوید. این بستر امن می تواند هر چیزی باشد؛ اما بهترین جایگزین اینستاگرام برای کسب و کارهای آنلاین تاسیس یک وبسایت است که تمامی موارد مربوط به آن در دست خودتان بوده و به تصمیم های خودتان بستگی دارد. شاید برخی برای استفاده از رسانه های داخلی اقدام کنند که به این افراد باید بگوییم سخت در اشتباه هستند. زیرا این رسانه ها با اینستاگرام به هیچ عنوان قابل مقایسه نبوده و همچنین اکثریت مردم از آن ها استقبال نمی کنند. پس بهترین راه تاسیس یک وبسایت است که اصلاً در آن هیچ شکی نیست. زیرا مالکیت وبسایت برای خودتان است و سرور آن داخلی است. توجه داشته باشید فیلتر شدن اینستاگرام در حال حاضر یک تهدید است؛ اما اگر مواردی را که ما در تانک پولسازی به شما آموزش خواهیم داد به کار ببندید می توانید از آن فرصت بسازید و وبسایت خود را تبدیل به یک تانک ضد ضربه برای پولسازی نمایید.

 

مزایای وبسایت نسبت به اینستاگرام

🔰خوب طبیعی است که یک وبسایت هیچگاه فیلتر نشده و یا از دسترس خارج نمی شود؛ مگر اینکه خودتان بخواهید این کارها را انجام دهید.

🔰محیط وبسایت امنیت بسیار بالاتری نسبت به اینستاگرام دارد. زیرا خودتان هاست آن را خریداری کرده و نگهداری می کنید.

🔰در وبسایت می توانید به رایگان و هدفمند دیده شوید. در حالی که در اینستاگرام این امکان کم تر بود. در واقع اینستاگرام محیطی برای سرگرمی بود که کسب و کارها نیز در آن ورود کرده بودند؛ اما وبسایت این طور نیست و همه مراجعه کنندگان مشتریان شما هستند.

🔰در وبسایت می توانید همیشه به مخاطب خود از راه های تماس، پیامک و ایمیل دسترسی داشته باشید. در حالی که این مورد در اینستاگرام نیز به هیچ وجه وجود نداشت.

🔰در وبسایت محتوای شما عمر طولانی تری دارد.

🔰مورد بعدی تجربه کاربری آسان تری است که مشتریان شما می توانند داشته باشند. قطعاً خرید از یک وبسایت بسیار آسان تر از خرید از یک پیج اینستاگرامی است.

🔰امکان اتوماتیک سازی نیز در وبسایت وجود دارد؛ در حالی که در اینستاگرام این مورد وجود نداشت.

🔰درج موجودی محصولات و قیمت آن ها در بیشتر پیج ها به صورت کامل انجام نمی شود؛ اما در تمامی وبسایت های فروشگاهی موجودی ها و قیمت ها به روز رسانی شده و همیشه نمایش داده می شوند.

🔰آمار مربوط به کلاهبرداری در پیج های اینستاگرامی کم نیست؛ زیرا مجوز خاصی برای پیج های فروشگاهی صادر نشده و افراد تنها با آپلود چند عکس و درج قیمت می توانند یک فروشگاه فیک را ایجاد کنند؛ اما در وبسایت ها این طور نیست و تمامی وبسایت های معتبر دارای مجوز اعتماد الکترونیک هستند و بر فرض اگر کلاهبردای انجام شود نیز پیگیری آن بسیار آسان تر از پیج ها است.

 

 

معایب وبسایت نسبت به اینستاگرام

🔰یکی از اولین معایب آن مربوط به هزینه های ایجاد یک وبسایت می باشد. هزینه اول مربوط به طراحی است. اگر وبسایت شما دارای قالب خاص فروشگاهی باشد باید از یک برنامه نویس بخواهید آن را بنویسد که هزینه زیادی دارد. به علاوه هزینه های سرور و هاست نیز از جمله هزینه های تمامی وبسایت ها است و برای وبسایت های فروشگاهی نسبت دیگر وبسایت ها بالاتر است؛ زیرا برای هندل کردن تعداد مراجعه کنندگان باید از هاست های پر سرعت استفاده کنید.

البته امروزه بسیاری از وبسایت ها روی قالب های وردپرسی پیاده سازی می شوند که هزینه بسیار اندکی دارد و حتی خودتان نیز می توانید آن را پیاده سازی کنید بدون اینکه از برنامه نویسان کمک بگیرید.

🔰مورد بعدی عدم آشنایی برخی از مشتریان با مراحل خرید اینترنتی است که ممکن است باعث شود برخی خرید از پیج های اینستاگرامی را به خرید از وبسایت ها ترجیح دهند.

🔰از جمله دیگر معایب وبسایت ها می توان به این موضوع اشاره کرد که جهت دیده شدن آن باید به صورت مرتب محتوای الکترونیک در آن تولید کرد و یا از یک سئوکار خواست تا برای بهینه سازی آن کارهایی را انجام دهد. در اینستاگرام این مورد کاملاً منتفی است و تنها جذب فالوور می تواند در خرید موثر باشد. اگرچه حتی پیج های با تعداد فالور کم نیز همیشه مبلغی فروش را دارند؛ زیرا با سرچ هشتگ ها می توانند به همه پیج ها دسترسی داشته باشند.

البته ما در پکیجی که برای شما آماده کرده ایم، در مورد این موضوع آموزش ویژه ای داریم که بتوانید در کمترین مدت زمان وبسایت خود را به بهینه کرده و روی صفحه اول گوگل بیاورید.در این پکیج علاوه بر اصول و پایه های سئو سایت و آموزش صفر تا صد این حوزه این موضوع کاملا مورد توجه است که سئو شما کاملا پولساز و با هدف ایجاد فروش بنا شود زیرا صرفا فقط کلمه بالا آوردن در گوگل ملاک کار ما و این پکیج نبوده و به دور از شعار همیشگی حامی که ساده, کاربردی و پولساز است خواهد بود.

پس در کنار تانک پولسازی که در این مقاله به عنوان جایگزین اینستاگرام معرفی شده است و راه نجات کسب و کارهای اینستاگرامی است, ما مزرعه پولسازی را نیز به شما عزیزان معرفی کرده و پیشنهاد میدهیم به عنوان مکمل تانک پولسازی برای جایگزینی کسب و کار اینستاگرامی خود استفاده کنید

 

 

اپ پیشنهادی برای جایگزین اینستاگرام

 

چرا تانک پولسازی بهترین جایگزین اینستاگرام است؟

بدیهی است که داشتن یک وب‌سایت بدون سیستم بازاریابی و فروش مانند پیجی است که هرچند ممکن است زیبا طراحی شده باشد به خودی خود درآمدی ایجاد نمی‌کند. وب سایت شما هم باید مخاطب‌های مرتبطی جذب کند و آن‌ها را علاقه‌مند و اعتمادشان را نیز جلب کند. تانک پولسازی درواقع سیستم ضدضربه و اتوماتیک بازاریابی و فروش در سایت است که انحصارا توسط حامد خلیلی و تیم حامی محتوا تهیه و تنظیم شده است و در حال حاضر تنها سیستمی است که میتواند درآمد قبل و دوران اوج شمارا بازگرداند , این سیستم فوق العاده که بهترین جایگزین برای اینستاگرام است مزایای زیر را دارد:

 

✅این سیستم با پول محدودی که بابت تبلیغات اولیه وارد آن می‌کنید کار می کند.

✅هم برایتان مخاطب‌های مرتبط جذب می‌کند، هم پولتان را هر بار چند برابر می‌کند.

✅فقط کافی است یک بار آن را بسازید، سپس تا مدت ها برای شما حتی در خواب هم پول خواهد ساخت.

✅به شرایط خارجی، وجود یا عدم وجود اپلیکیشن های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی وابسته نیست.

✅کسب درآمد شما را در اینترنت ضد ضربه می‌کند.

✅به صوت نمایی درآمد شما را بالا خواهد برد.

 

اصول راه اندازی وبسایت فروشگاهی برای کسب درآمد بالا

تفاوتی ندارد شما محصولی برای فروش داشته باشید یا بخواهید خدمات یا آموزشی را در وبسایت خود ارائه دهید. در هر صورت یک سری اصول ثابت وجود دارد که شما می توانید با به کار بستن آن ها وبسایت خود را به یک تانک پولسازی تبدیل کنید. وبسایت شما می تواند بستری مطمئن و شکست ناپذیر برای کسب درآمدهای بالا باشد. اگر علاقه‌مندید با این سیستم بهتر آشنا شوید کافی است در دوره آشنایی با تانک پولسازی که هدیه‌ای از سایت حامی به شماست، شرکت کنید.

این سیستم به شما کمک میکنید تا بتوانید حتی در خواب هم پول دربیاورید, این یک شعار یا وعده توخالی نیست. تیم حامی در 6 ماه اول سال, 10 نفر را با سیستم ماشین پولسازی به درآمد ماهانه بیش از 100 میلیون تومان رسانده و برادری و حامی بودن خود را ثابت کرده است. اکنون با نوشتن کتاب, برگزاری همایش و تکمیل دوره تانک پولسازی در حوزه سایت و دیجیتال مارکتینگ هم مدعی است که هر عزیز صاحب کسب و کار, دارای هنر مهارت یا تخصص خاصی میتواند از این پکیج استفاده کرده و درآمد کسب کند.

 

 

❗برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.❗

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به شما بهترین جایگزین اینستاگرام را معرفی کنیم. از آنجایی که بسیاری اپلیکشن های مشابه را به عنوان جایگزین اینستاگرام معرفی می کنند؛ اما ما سعی کردیم جایگزینی بهتر و مطمئن تر را به شما معرفی کنیم که پس از به کار گرفتن آن دغدغه فیلتر شدن و یا حذف شدن را نداشته باشید. به علاوه اصول استفاده از وبسایت را به عنوان جایگزین اینستاگرام نیز بررسی کردیم که در این مورد نیز می توانید کارشناسان ما برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

 

 

فایل صوتی جایگزین اینستاگرام

5/5 - (5 امتیاز)
نویسنده:

8 دیدگاه برای “بهترین جایگزین اینستاگرام {راه نجات کسب و کارهای اینستاگرامی}

 1. سارا گفته:

  سلام وقت بخیر حامی جان
  میخواستم ببینم که این جایگزین اینستاگرام برای کسب و کار ماهم جواب میده؟

  • حسین رزمی گفته:

   سلام وقت شماهم بخیر
   سیستم تانک پولسازی که به عنوان جایگزین برای اینستاگرام معرفی شده روی همه مدل کسب و کار جواب میده
   فقط کافیه یادش بگیری

 2. علی صاحبی گفته:

  زدن وب‌سایت برای ساخت تانک پولسازی کار پیچیده ای نیست؟ یعنی همه میتونن واقعا؟؟؟

  • حسین رزمی گفته:

   سلام دوست عزیزم
   از چیزی که فکر میکنی ساده تره
   کافیه مصمم باشی و شروع کنی

  • حسین رزمی گفته:

   سلام
   بله سیستمی هستش که خودمون داریم باهاش کار میکنیم خیالتون راحت باشه
   میتونید همین الان از طریق آشنایی با تانک پولسازی با این سیستم آشنا شید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
سلام!
لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد

تنها راهکار درآمد از اینترنت حتی در شرایط بحران !