موانع ذهنی خود را برای ساخت یک پیج اینستاگرام پولساز کنار بگذارید!

این چالش ظرف 5 روز تمام موانع ذهنی شما را برای ساخت یک پیج اینستاگرام پول‌ساز برطرف می‌کند و کمک می‌کند با بررسی حوزه‌های مختلف و باتوجه‌به مهارت و تخصص خودتان یک زمینه را که می‌تواند برای شما در اینستاگرام درآمدزا باشد، انتخاب کنید.

برنامه‌ریزی درست و اصولی

ظرف مدت 5 روز شما یاد می‌گیرید چطور با داشتن یک برنامه‌ریزی درست و اصولی برای رسیدن به اهدافی که تعیین کرده‌اید تلاش کنید.

کسب‌وکار پرمخاطب

شما می‌توانید با این آموزش‌ها یک کسب‌وکار متناسب با شرایطی که دارید (محصول، خدمات یا آموزش) که تقاضای بازار برای آن بیشتر است را بسازید.

راه‌اندازی اصولی اینستاگرام

تصمیم دارم با این آموزش کمک کنم تا کسب‌وکارتان را درست و اصولی در پیج اینستاگرام خود ارائه کنید و این کار باعث جذب مخاطب خواهد شد.

آموزش‌های این دوره کاملا واضح است ولی درصورتی‌که در حین اجرای آموزش‌ها سوالی پیش آمد می‌توانید در لایوهای مشاوره‌ای پیج‌های زیر شرکت کنید و سوالات خود را از حامی بپرسید.

آمادگی ذهنی

درست کردن ذهنیت خود برای اینکه بتوانید از اینستاگرام پول در بیاورید.

انتخاب حوزه و محصول، خدمت یا آموزش پول‌ساز

برای خودتان دقیقا متوجه می‌شوید که در چه حوزه‌ای و با چه محصول، خدمت یا آموزشی به‌سرعت می‌توانید پولسازی کنید و مرحله‌به‌مرحله به درآمد بالاتر برسید.

ایجاد ساختار مناسب برای پیج پول‌ساز و اعتمادساز

بسیاری از پیج‌ها به دلیل ساختار اشتباه از دید مخاطبان مرتبط و مشتریان پنهان می‌مانند و یا به ‌قدر کافی اعتماد مخاطب را جلب نمی‌کنند.

نگاهی به چالش پولسازی